Alcatel-LucentAppleHuaweiJabraLenovoSamsungSennheiser
Her er du: Forsiden > Kommunikasjon > Kabler

Vennligst vent...

Tom handlekurv
Mobiltilbehør Finn blekk og toner Generell
tilbehørsvelger

Skjema Bestillinger (Kommer)

Kabler

Søkefilteret nedenfor gjør det enkelt for deg å vise produktene som har de egenskapene du er ute etter. Du trenger ikke å sette verdier for alle parameterene - bare sett de som er viktige for deg. Dersom du synes det er vanskelig å bruke søkefilteret bør du prøve vår søkewizard. Her kan du sette en parameter om gangen. I tilfelle du ikke vil bruke hverken filter eller wizard kan du istedet vise alle 7915 produktene i denne kategorien.
Velg alt | Nullstill filter
Prisområde 
Søkeord   
Vis produkter
Produsenter (Velg alt | Nullstill)
3D Connexion (1) Fibrain SP (5) MELLANOX (126) QNECT (195)
4smarts (2) Fujitsu (46) MERCURY (3) QUANTA (5)
ACT (10) GADGET MONSTER (5) METO (16) RAM MOUNT (2)
AIRTAME (1) GENERAL CABLE (1) MICROCONNECT (2) Raritan (66)
Amd (1) Gigabyte (3) MICROSOFT (5) Samsung (6)
Apc (79) GLORIOUS PC (8) MOXA (1) Sapphire (1)
APIAS (3) GOOBAY (8) MULTIBRACKETS (2) SATECHI (1)
Apple (25) GRATEQ (6) NEOMOUNTS (8) Sennheiser (1)
Aten (2) Hama (1) NETGEAR (12) SIEMON (149)
Belkin (302) Hewlett Packard Enterprise (290) NEUTRIK (1) SKROSS (14)
BizLink (4) HISENSE (1) NORLINK (2) SONY (2)
BROADCOM (23) HP (30) NQ MAIN (8) ST LAB (3)
CABLES TO GO (1287) Huawei (6) NQ Power (15) STARTECH (243)
COMPULOCKS (3) HUDDLY (1) OE Tek (1) StayOnline (43)
Contour (1) ICY BOX (5) OEM (183) STOLTZEN (142)
Corsair (1) IIGLO (337) ONEPLUS (4) SUPRA (19)
Crucial (1) Innergie (5) OPTICIS (20) Targus (26)
DCI (107) Intel (58) OTTERBOX (71) TECHCONNECT (8)
Deltaco (59) Jabra (5) Panasonic (1) TELEVES (3)
dGroup (6) Jif (1) PANDUIT (415) TP-link (2)
Digi (3) Kensington (31) PanzerGlass (4) Trust (18)
Digitus (10) KEY (10) PATCHBOX (2) TUCANO (1)
D-Link (8) Konftel (1) PATCHSEE (1) UBIQUITI (4)
ECS (2) LAUT (4) PEAKOPTICAL (41) Ultra (1)
Efb-Elektronik (39) Lenovo (96) PHILIPS (1) VISION (164)
Elivi (11) LexMark (2) PLATINUM TOOLS (1) VIVANCO (39)
ELKO (1) LifeProof (3) PNY (24) WENTRONIC (3)
EPZI (1) LinkIT (2509) PROCAB (102) Western Digital (1)
Essentials (20) LinkSys (3) PROSTAGE (15) Wiretek (1)
EVOline (2) Logitech (7) PTN (4) ZyXel (7)
EWENT (1) MATROX (2) PURO (20)
Exsys (9) MAXETA (1) Qbulk (91)
Fiberworks (7) MAXIMUM (2) Qnap (18)
Type (Velg alt | Nullstill)
Adapter (101) DIN/mini DIN (7) Lyd / Video (423) Strøm (462)
Adapter sett (28) DisplayPort (114) Mobiltelefon (173) Tele (22)
Antenne (63) DVI (61) SAS (101) Thunderbolt (19)
Cat5 (32) Ethernet (44) SATA/eSATA (35) USB (564)
Cat5e (353) Fiber (620) SCART (3) VGA (Analog) (151)
Cat6 (645) Firewire (2) SCSI (3) Video-konverterer (376)
Cat6a (884) HDMI (225) Seriell / paralell (99)
Cat7 (4) IDE/Floppy/ATX (1) Spesiell (8)
Cat7a (1) Lagring Converter (6) Spesiell nettverk (167)
Kontakt 1 (Velg alt | Nullstill)
2 x 3.5mm (1) FC (1) PCI-E (8-pin) (1) SMA (6)
2 x RCA (29) F-type (8) PS/2 (8) speakON (1)
2 x XLR (13) Hankjønn (16) QD (1) ST (35)
2x ST (1) HDMI (111) QSFP (66) Strømforsyning (69)
3 x RCA (5) HDMI A (Full størrelse) (231) QSFP+ (46) Strømforsyning (Type I) (1)
3.5mm (185) HDMI A (Full størrelse) + 3.5mm (1) QSFP28 (55) Strømforsyning (Type J) (4)
5-pin DIN (4) HDMI A (Full størrelse) + USB A (1) QSFP56 (19) Strømforsyning (Type K) (3)
6.35mm (38) HDMI C (Mini HDMI) (6) RapidRun (15 pin) (4) Strømforsyning Euro (71)
9-p (1) HDMI D (Micro HDMI) (5) RCA (45) Strømforsyning SA (Type M) (1)
AT&T (2) IDC (2) RJ-10 (1) Strømforsyning UK (Type G) (19)
BNC (7) IEC (1) RJ-11 (13) Strømforsyning US (Type B) (6)
C13 kopling (97) LC (386) RJ-45 (1933) S-Video (3)
C14 kopling (67) LC/APC (11) SAS (6) Thunderbolt (8)
C15 kopler (6) LC/PC (10) SATA (3) TOSLINK (20)
C19 kopling (68) LC/UPC (3) SATA 15-pin (1) USB (9)
C20 kopling (16) Lightning (90) SATA 7-pin (4) USB 2.0 (4)
C7 kopling (4) Micro USB (2) SATA II (7) USB 2.0 A (2)
C8 kopler (4) Micro-HDMI (4) SATA III (1) USB 3.0 (3)
Coax (30) Micro-USB A (5) SATA III 7-pin (7) USB 3.0 A (2)
CX4 (SFF-8470) (3) Micro-USB B (8) SC (68) USB A (447)
DB-25 (41) Mini DisplayPort (127) SC/APC (28) USB B (5)
DB-9 (41) Mini-HDMI (6) SC/UPC (2) USB C (245)
DisplayPort (206) Mini-SAS (42) SCART (3) VF45 (1)
DisplayPort 1.2 (1) Mini-SAS HD (32) SCART (21-pin) (1) VGA (7)
DMS-59 (9) Molex (4-pin) (2) SFF-8087 (1) VGA (D-Sub) (154)
DVI (4) MPO/MTP (41) SFF-8088 (3) VGA (D-Sub) + 3.5mm (21)
DVI-A (11) MT-RJ (2) SFF-8643 (7) Wieland (6)
DVI-D (51) NEMA 5-16 (1) SFP (10) XLR (16)
DVI-I (16) No connector (87) SFP+ (83) XLR (3-pin) (9)
eSATA (6) N-Type (3) SFP28 (20)
Kontakt 2 (Velg alt | Nullstill)
(15) C14 kopling (94) LC/UPC (16) SATA III (4)
2 x 3.5mm (17) C15 kopling (44) Lightning (73) SATA III 7-pin (7)
2 x 6.3mm (7) C19 kopling (18) Lightning / USB C / USB micro B (5) SC (183)
2 x C13 (9) C20 kopling (46) Lightning + 3.5mm (1) SC/APC (6)
2 x DisplayPort (2) C21 kopler (5) Micro USB (21) SC/UPC (9)
2 x DVI-D (1) C36 (10) Micro-USB A (10) SCART (21-pin) (2)
2 x DVI-I (1) C5 kopling (29) Micro-USB B (96) Schuko (4)
2 x HDMI A (Full størrelse) (2) C7 kopling (58) Micro-USB B/Lightning (3) SFF-8087 (2)
2 x Lightning (1) CEE 7/4 (Hunn) (8) Mini DisplayPort (25) SFF-8088 (6)
2 x Molex (3-pin) (2) CX4 (SFF-8470) (2) Mini-SAS (34) SFF-8470 (4)
2 x QSFP56 (3) DB-25 (30) Mini-SAS HD (30) SFP (8)
2 x RCA (78) DB-9 (53) Mini-USB B (23) SFP+ (90)
2 x RJ45 (2) DC (1) MPO/MTP (46) SFP28 (21)
2 x VGA (D-Sub) (4) DisplayPort (147) MT-RJ (1) SMA (4)
2 x XLR (2) DisplayPort / HDMI / DVI-D (1) NEMA 5-15P (3) speakON (1)
2.5mm (2) DisplayPort / HDMI / VGA (1) No connector (90) ST (75)
2p (1) DisplayPort + USB A (2) N-Type (4) S-Video (4-pin) (3)
3 x RCA (3) DVI (14) PCI-E (6-pin) (1) Thunderbolt (18)
3 x RCA + S-Video (2) DVI-D (124) PS/2 (7) TNC (1)
3.4mm Strøm (2) DVI-I (18) QSFP (54) TOSLINK (20)
3.5mm (138) DVI-I + VGA (D-Sub) (2) QSFP+ (31) USB (2)
30-pin (1) eSATA (4) QSFP28 (46) USB 3.0 (2)
3-pin (1) FC (8) QSFP56 (11) USB A (191)
4 x SATA (6) F-type (9) RapidRun (15 pin) (2) USB B (83)
4 x SFP+ (1) HDMI (149) RCA (42) USB C (243)
4-p (3) HDMI + VGA (D-Sub) (1) RF (1) USB C / Micro-USB (2)
5.5mm Strøm (1) HDMI A (Full størrelse) (225) RJ-10 (1) VGA (23)
5-pin DIN (2) HDMI C (Mini HDMI) (12) RJ-11 (12) VGA (D-Sub) (229)
6.35mm (21) HDMI D (Micro HDMI) (18) RJ-12 (46) VGA (D-Sub) + 3.5mm (22)
6-p (1) IDC (2) RJ-45 (1865) VGA (D-Sub) + USB (1)
9-p (1) IEC (1) RS-232 (6) VGA + HDMI + DVI (5)
Apple 30-p (5) Koaks (29) Samsung 30-p (1) Wieland (11)
AT&T (2) LC (221) SATA (9) XLR (18)
BNC (8) LC/APC (9) SATA 7-pin (5) XLR (3-pin) (5)
C13 kopling (89) LC/PC (10) SATA II (7) XLR (5-pin) (1)
Farge (Velg alt | Nullstill)
Black, Blue (12) Grønn (167) Lime (13) Svart (580)
Black, Yellow (3) Grå (340) Magenta (63) Sølv (7)
Blå (234) Gull (1) Oransje (148) Turkis (24)
Brun (7) Gult (253) Rosa (6) Vannfilter (86)
Fiolett (67) Hvit (250) Rose (4)
Flerfarget (10) Lilla (1) Rød (172)
Lengde (Velg alt | Nullstill)
0,1m (2) 0,81m (1) 3,05m (3) 10,67m (2)
0,12m (5) 0,85m (2) 3,15m (1) 11,28m (1)
0,13m (2) 0,88m (1) 3,35m (1) 11,89m (1)
0,15m (22) 0,9m (8) 3,5m (1) 12,19m (2)
0,17m (2) 0,91m (2) 3,6m (1) 13,11m (1)
0,18m (1) 1m (139) 3,96m (1) 13,72m (2)
0,19m (2) 1,2m (25) 4m (6) 15m (17)
0,2m (10) 1,22m (5) 4,3m (3) 15,24m (2)
0,21m (1) 1,25m (1) 4,5m (1) 18,29m (1)
0,24m (2) 1,5m (14) 4,57m (4) 20m (4)
0,3m (2) 1,52m (1) 4,8m (3) 22,86m (2)
0,34m (1) 1,8m (63) 5m (54) 25m (4)
0,37m (1) 1,82m (3) 5,18m (2) 30m (5)
0,38m (1) 1,83m (4) 5,79m (2) 30,5m (1)
0,4m (2) 1,85m (1) 6m (3) 40m (1)
0,43m (1) 1,9m (1) 6,1m (1) 45m (1)
0,45m (1) 1,98m (1) 6,4m (2) 50m (1)
0,5m (27) 2m (129) 7m (5) 70m (1)
0,6m (8) 2,13m (1) 7,62m (3) 80m (1)
0,61m (4) 2,4m (2) 8,23m (2) 100m (2)
0,65m (2) 2,5m (3) 8,84m (2) 875m (1)
0,7m (4) 2,74m (2) 9m (2) 950m (1)
0,73m (3) 2,8m (1) 9,1m (1)
0,77m (1) 2,85m (1) 9,14m (1)
0,8m (3) 3m (86) 10m (30)
Vis produkter