Alcatel-LucentAppleHuaweiJabraLenovoSamsungSennheiser
Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Tom handlekurv
Mobiltilbehør Finn blekk og toner Generell
tilbehørsvelger

Skjema Bestillinger (Kommer)

PEAKOPTICAL Katalog

Søk
Viser 1-60 av 129 produkter 1 2 3 Neste
På lager Ikke på lager
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 26.01.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC Duplex MM 1M 3.0mm Fiber Diameter: 50/125 um
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC Duplex MM 1M 3.0mm Fiber Diameter: 50/125 um
SKU: PTFMDG-01F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 28.01.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 1M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 1M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
SKU: PTFMD-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 25.01.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 1M 3.0mm Fiber OM3 Diameter: 50/125 um
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 1M 3.0mm Fiber OM3 Diameter: 50/125 um
SKU: PTFMO3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 1m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 10.02.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC Duplex SM 1M 3.0mm Fiber Diameter: 9/125 um
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
No image
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 02.02.2022
PEAKOPTICAL LC / LC Duplex MM 1M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125 um
PEAKOPTICAL LC / LC Duplex MM 1M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125 um
SKU: PTFMO3-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
No image
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.02.2022
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC  Duplex  MM  3M  3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
SKU: PTFMD-3-09F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 3m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex OM1 2M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex OM1 2M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125
SKU: PTFMD-2-16F
Kontakt 1: LC/PC  -  Kontakt 2: LC/PC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 08.02.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
SKU: PTFMD-3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 3m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex OM3 2M 3.0mm
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex SM 2M 3.0mm
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex SM 2M 3.0mm
SKU: PTFSD-2-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/PC  -  Kontakt 2: LC/PC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 02.02.2022
PEAKOPTICAL LC/ PC-SC/ PC Duplex MM 3M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125
PEAKOPTICAL LC/ PC-SC/ PC Duplex MM 3M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125
SKU: PTFMO3-3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 3m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL ST/ PC-LC/ PC Duplex SM 3M 3.0mm
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 31.01.2022
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125 um
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125 um
SKU: PTFMO3-3-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 25.01.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 1M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 1M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 1m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 15.02.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 5M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 5M 3.0mm Fiber Diameter: 62.5/125 um
SKU: PTFMD-5-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 5m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 02.02.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex SM 5M 3.0mm Fiber Diameter: 9/125 um
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 28.01.2022
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex SM 5M 3.0mm Fiber Diameter: 9/125 um
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex SM 5M 3.0mm Fiber Diameter: 9/125 um
SKU: PTFSD-5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Lengde: 5m
På lager På lager I butikk På fjernlager 1 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 1M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 1M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 1m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 15.02.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-3-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 3m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 02.02.2022
PEAKOPTICAL LC/ PC-SC/ PC Duplex MM 5M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125
PEAKOPTICAL LC/ PC-SC/ PC Duplex MM 5M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125
SKU: PTFMO3-5-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 5m
På lager På lager I butikk På fjernlager 5 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-3-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 3m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 27.01.2022
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125 um
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 3M OM3 3mm Fiber Diameter: 50/125 um
SKU: PTFMO3-5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 02.02.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 2M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 2M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-2-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 2M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 2M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-2-16F
Kontakt 1: LC/PC  -  Kontakt 2: LC/PC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.02.2022
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 7M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 7M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-7-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 7m
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex Cable MM 7M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex Cable MM 7M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-7-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 7m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 31.01.2022
PEAKOPTICAL LC/LC MM 15m OM3 Duplex MM Fiber Diameter: 50/125 um
PEAKOPTICAL LC/LC MM 15m OM3 Duplex MM Fiber Diameter: 50/125 um
SKU: PTFMO3-15-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 15m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 02.02.2022
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 5M OM4 3MM Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 5M OM4 3MM Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-5-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 5m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 31.01.2022
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 5M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 5M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 5m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 11.02.2022
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 10M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 10M OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-10-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.02.2022
PEAKOPTICAL LC/LC OM4 3mm, Fiber Diameter: 50/125 um LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 10M
PEAKOPTICAL LC/LC OM4 3mm, Fiber Diameter: 50/125 um LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 10M
SKU: PTFMO4-10-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Flerfarget  -  Lengde: 10m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.02.2022
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex Cable MM 12M M5 OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex Cable MM 12M M5 OM4 3mm Fiber Diameter 50/125 um
SKU: PTFMO4-12.5-16F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 12,5m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL SFP 850nm VCSEL MM General Code 0.5km 7.5dB 1.25Gb/s
PEAKOPTICAL SFP 850nm VCSEL MM General Code 0.5km 7.5dB 1.25Gb/s
SKU: PSFP-24-3831M-12FU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL SFP-1FE-FX Compliable Juniper 100MB Singlemode 1310nm 2km SFP
PEAKOPTICAL SFP-1FE-FX Compliable Juniper 100MB Singlemode 1310nm 2km SFP
SKU: PSFP-03-3311M-12FJ
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL PSFP-24-3312S-12F 1.25GB/s
PEAKOPTICAL PSFP-24-3312S-12F 1.25GB/s
SKU: PSFP-24-3312S-12F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 27.01.2022
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL eSFP-GE-SX-MM850 Compliable 850nm 0,5km 7.5dB 1.25Gb/s SFP with DDMI
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
No image
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 02.02.2022
PEAKOPTICAL SFP LR 1310nm 15km General Code with DDMI
PEAKOPTICAL SFP LR 1310nm 15km General Code with DDMI
SKU: PSFP-24-3311S-22FU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL eSFP-FE-LX-SM1310 compliable eSFP, 1550 1310nm FP SM 100Mb
PEAKOPTICAL eSFP-FE-LX-SM1310 compliable eSFP, 1550 1310nm FP SM 100Mb
SKU: PSFP-03-3311S-22FW
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL DEM-311GT Compliable 850nm 0.5km 7.5dB 1.25Gb/s
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL DEM-311GT Compliable 850nm 0.5km 7.5dB 1.25Gb/s
SKU: PSFP-24-3831M-12FD
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL SFP 1310Tx/ 1490Rx,  DFB, 15km, 12.5dB, Bi-di LC with DDMI
PEAKOPTICAL SFP 1310Tx/ 1490Rx, DFB, 15km, 12.5dB, Bi-di LC with DDMI
SKU: PWTR-24-334178133FU
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 08.02.2022
PEAKOPTICAL 3CSFP92 Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s
PEAKOPTICAL 3CSFP92 Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s
SKU: PSFP-24-3311S-12FM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL HK-155M-20-1550 Compliable 1550Tx/ 1310Rx 155Mb/s FP 20km Bi-di LC
PEAKOPTICAL HK-155M-20-1550 Compliable 1550Tx/ 1310Rx 155Mb/s FP 20km Bi-di LC
SKU: PWTR-03-353177133FHK
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 31.01.2022
PEAKOPTICAL JD119B Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s SFP with DDMI
PEAKOPTICAL JD119B Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s SFP with DDMI
SKU: PSFP-24-3311S-22FH3
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL E1MG-LX-OM Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s SFP with DDMI
PEAKOPTICAL E1MG-LX-OM Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s SFP with DDMI
SKU: PSFP-24-3311S-22FF
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 02.02.2022
PEAKOPTICAL SFP 3Com 3CSFP91 Compliable 850nm 0.5km 7.5dB 1.25Gb/s LC connector
PEAKOPTICAL SFP 3Com 3CSFP91 Compliable 850nm 0.5km 7.5dB 1.25Gb/s LC connector
SKU: PSFP-24-3831M-12FM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL J4859D Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s
PEAKOPTICAL J4859D Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s
SKU: PSFP-24-3311S-12FH
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 02.02.2022
PEAKOPTICAL SFP J4858C Compatible,  850nm, 0.5km, 7.5dB, 1.25Gb/s LC connector
PEAKOPTICAL SFP J4858C Compatible, 850nm, 0.5km, 7.5dB, 1.25Gb/s LC connector
SKU: PSFP-24-3831M-12FH
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 31.01.2022
PEAKOPTICAL SFP Cisco GLC-SX-MM Compatible,  850nm, 0.5km, 7.5dB, 1.25Gb/s LC connector
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PEAKOPTICAL GLC-LH-SM Compliable  1310nm  15km 12.5dB  1.25Gb/s
PEAKOPTICAL GLC-LH-SM Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s
SKU: PSFP-24-3311S-12F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 03.02.2022
PEAKOPTICAL SFP-GE-S Compliable  850nm  0.5km  7.5dB1.25Gb/ s SFP with DDMI
PEAKOPTICAL SFP-GE-S Compliable 850nm 0.5km 7.5dB1.25Gb/ s SFP with DDMI
SKU: PSFP-24-3831M-22F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 27.01.2022
PEAKOPTICAL SFP-GE-L Compliable  1310nm  15km 12.5dB  1.25Gb/s SFP with DDMI
PEAKOPTICAL SFP-GE-L Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s SFP with DDMI
SKU: PSFP-24-3311S-22F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 08.02.2022
PEAKOPTICAL AT-SPLX10 Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s
PEAKOPTICAL AT-SPLX10 Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s
SKU: PSFP-24-3311S-12FT
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 01.02.2022
PEAKOPTICAL 10051 Compliable 850nm 0.5km 7.5dB 1.25Gb/s
PEAKOPTICAL 10051 Compliable 850nm 0.5km 7.5dB 1.25Gb/s
SKU: PSFP-24-3831M-12FE
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 31.01.2022
PEAKOPTICAL SFP-GE-LX-SM1310 Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s
PEAKOPTICAL SFP-GE-LX-SM1310 Compliable 1310nm 15km 12.5dB 1.25Gb/s
SKU: PSFP-24-3311S-12FW
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 08.02.2022
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 15M OM4 50/125 um 10 pcs
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM 15M OM4 50/125 um 10 pcs
SKU: PTFMO4-15-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 15m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 17.02.2022
PEAKOPTICAL LC/LC OM4 3mm Fiber Diameter: 50/125 um LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 15M OM4
PEAKOPTICAL LC/LC OM4 3mm Fiber Diameter: 50/125 um LC/ PC-LC/ PC Duplex MM 15M OM4
SKU: PTFMO4-15-16F
Kontakt 1: LC/PC  -  Kontakt 2: LC/PC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 15m
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 26.01.2022
PEAKOPTICAL SFP-H10GB-CU1M compliable CableTwinax Cobber 10G 1m
Viser 1-60 av 129 produkter 1 2 3 Neste